Uygulamalarımız

Promek otomasyon

Uygulama Alanlarımız

Haraket kontrolu

Gelişmiş CNC kullanarak genel hareket uygulamalarınızı kontrol edin

Kartezyen koordinatlı robotlar için hareket kontrolü söz konusu olduğunda CNC, PLC’ye harika bir alternatiftir. PLC’den daha esnek ve uygun maliyetli olan CNC kontrolü,ayarlanabilir parça tutma, kaldırma ve yerleştirme, paletleme ve paketleme dahil çok sayıda endüstriyel uygulama için idealdir. Çok yollu eksen interpolasyonunu destekleyen bu teknoloji presler, yükleyiciler, baskı makineleri, tel testere, sarma veya dolum makineleri gibi makineler üzerinde hassas kontrol sağlar.

haraket - Promek
paletleme - Promek
Paletleme

Verimi artıran güçlü paletleyiciler

Bazı şirketler işe özel paletleyici robotlar sağlamaktadır. Bu sağlam paletleyiciler, %100 görev ve daha hızlı döngü süreleri sağlamak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir. Yeniden programlama gerektirmeyen uyarlanabilir yazılım özelliğine sahip ve çok büyük taşıma yüklerini taşıma kabiliyeti bulunan bu paletleyiciler, istenen sayıda kompleks karışık veya standart paletleme işlemlerine ideal çözüm sağlar.

tel kesim edm

Tek bir tel kesimi ile hemen hemen her parçayı üretin ​

Bir elektrik kıvılcımı ile alüminyum ve bakırdan grafite kadar iletken malzemeleri kesin. EDM teknolojisi, çok yüksek kesim hızlarında son derece hassas parçaları üretirken çok yüksek doğruluk seviyesine erişmenizi sağlar. Ayrıca bu yalnızca döküm ve kalıp ile de sınırlı değildir. Yalnızca tek bir araç gerektiğinden aynı zamanda frezeleme, döndürme, taşlama, torna ve delme işlemlerine düşük maliyetli bir alternatifinizdir. Bununla birlikte çok amaçlı EDM’yi insansız bile kullanarak farklı yapıdaki tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

tel kesme e - Promek
taşima - Promek
Taşıma

Ürün veya sektör ne olursa olsun daha hızlı taşıma

Hassas ortamlarda çalışmak üzere tasarlanmış kompakt modellerden ağır sanayi devlerine kadar uzanan bir yelpazede tutma ve yerleştirme, dağıtım, paletleme, paketleme, parça transferi, makine destek veya montaj gibi ihtiyaçlarınızı karşılayan bir malzeme taşıma robotunu bulmak kolaydır. Sektör ne olursa olsun iyi tedarikçiler, kullanımı kolay bağımsız çözümlerin yanı sıra hattın başından sonuna kadar her türlü taşıma prosesini otomatikleştiren tam entegre sistemler sağlayarak her ölçekte çalışabilir. 

Hızlı Teknik Destek Alın

Uzman mühendislerimiz otomasyon projelerinizde her an yanınızda. Hemen bizimle iletişime geçerek teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.