Hakkımızda

3 - Promek

Vizyon

Sürekli değer yaratan, müşteri memnuniyeti ve topluma katkıları ile örnek bir kuruluş olmak.

4 - Promek
1 - Promek

Misyon

Müşterilerimize otomasyon konusunda en yüksek hizmeti sunmak.

2 - Promek
Hakkımızda

Teknolojinin İlerisinde

Promek Otomasyon kuruluşundan bugüne, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için, temsilcilik faaliyetlerinde bulunduğu tüm markaların ürünlerini en uygun şekilde Türkiye pazarıyla buluşturmayı, satış ve satış sonrası hizmetlerini kusursuz şekilde yerine getirmeyi amaç edinmiştir.

Ürün ve hizmet kalitesini her geçen gün artıran Promek Otomasyon, sistem çözümleri hakkında çalışmalarına hız verdi.

Her marka konusunda uzman personeli, müşterileri ile ilişkilerinde marka ve ürün bilgisi, sipariş takibi; hızlı, hatasız sevkiyat ve satış sonrası hizmet konularında en üst seviye desteği verebilecek şekilde yetkin hale getirildi.

Sevdiğimiz İşi Yapıyoruz

Müşteri memnuniyeti prensibimiz, ihtiyacın en dikkatli şekilde dinlenerek anlaşılması, analiz edilmesi ve sonrasında sunduğumuz hizmetlerin kaliteli; hızlı ve en önemlisi süreklilik ilkesi altında yerine getirilmesi temeline dayanır. Bu amaç mevcut hizmet verme sistemlerimizin sürekli iyileştirilerek yeni yöntemler ile gelişmesi sonucunu getirmektedir.

Ürün yelpazesini en üst noktaya getirerek konuyla ilgili tüketici segmentinde tüm ihtiyaçları karşılayabilecek ürün gamına sahip olmayı bir ilke olarak kabul edinen Promek Otomasyon, sürekli yenilikçi, teknolojik çözüm ve hizmetlerle sizler ile birlikte ilerlemektedir.

Kuruluşumuzdan bu yana birlikte yol kat ettiğimiz tüm iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

PROMEK LOGOkoyugri - Promek
people in a technology cyber space meeting - Promek

When the product is right, you don’t have to be a great marketer !

Lee Lacocca