PLC Ana Üniteleri

Her İhtiyaca Uygun PLC Ana Üniteleri

Fbs-PLC’nin tasarımı Fatek kuruluşu tarafından geliştirilen bir “chip sistemi”(SoC)içermektedir.Bu Chip İşlemci(CPU),Hafıza,Donanımsal lojik çözüm(HLS),5 adet yüksek hızlı haberleme portu,4 setlik donanımsal yüksek hızlı sayıcı/zamanlayıcı,NC pozisyonlama için(Dogrusal interpolasyon veya dinamik izlemeli),4 eksen yüksek-hızlı darbe çıkışı,16 adet yüksek-hızlı interrupt ve darbe yakalama girişi gibi güçlü özellikler barındıran 120.000’in üzerinde kapıya sahiptir.FBs-PLC kendi sınıfındaki diğer PLC’lere karşılaştırıldığında yüksek işlevsellik ve güvenilirlik sunar.

FBs Serisi

Bu Fbs-PLC kullanıcı dostu ve okunabilir çoklu-giriş/çoklu-çıkış fonsiyon yapısına sahip 300 den fazla komuta sahiptir.Bu çoklu-giriş komut yapısı kullanıcıya çeşitli işlevsellik sağlar.Diğer markalardaki PLC ler bunu başarmak için birçok komut kullanması gerekir.Aynı zamanda işlem sonucu dahili veya harici bir çıkışa …

B1/B1z Serisi

SOC teknolojisi donanım maliyetlerini oldukça düşürür. B1/B1z serisi PLC en karmaşık üretim sürecinden geçen ve yüksek kaliteli çift katmanlı pcb’lerden oluşur. Maliyetlerin önemli olduğu bugünki PLC pazarında B1/B1z PLC oldukça rekabetcidir….

HB1 Serisi

Fatek HB1 PLC, operatör panelinin arkasındaki hazır sokete monte edilerek kablo kullanmadan haberleşmenizi sağlar. Bu kullanıcıya daha fazla güvenilirlik, yer ve kurulum maliyetlerinde tasarruf ayrıca haberleşme hızında artış sunar….